#

Haberler & Etkinlikler

Tüm Haberler & Etkinlikler »
#

"Okulumuz Öğrencilerinden Müjdat Doğan, Ödül Kazandı."

Sosyal Bilimler MYO Radyo TV Programcılığı 2. sınıf öğrencilerinden Müjdat Doğan, KADEM tarafından düzenlenen ulusal yarışmada kısa film senaryosu dalında 1.lik ödülünü kazandı.

30 Mart 2021 - Salı
Devam...
#

MEZUNİYET TÖRENİMİZ (2018 -2019)

Okulumuzun 2018 - 2019 Eğitim ve Öğretim yılı mezuniyet töreni yoğun bir katılım ve coşkulu bir içerik eşliğinde gerçekleştirildi. Açılış konuşmaları, müzik dinletisi, plaket takdimleri, tanıtım filmi ,slaytlar, kep atımı ve kapanış müzikleri şeklinde icra edilen mezuniyet töreninde gerek öğrenciler ve akademik kadro gerekse öğrenci yakınları keyifli anlar yaşadı. Bu vesileyle mezun olan öğrencilerimize kariyerlerinde başarılar ve mutluluklar dileriz.

18 Haziran 2019 - Salı
Devam...
#

Fidan Dikme Etkinliği

Okulumuzun Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 2. sınıf öğrencilerin katkılarıyla Öğr. Gör. Zübeyde PARLAK öncülüğünde fidan dikme etkinliği gerçekleştirilmiştir. Sayın Müdürümüz Öğr. Üyesi Dr. Akın BİNGÖLün de katılım gösterdiği etkinlikte çok sayıda fidan toprakla bütünleşmiş oldu. Bu tarz doğa çerçeveli etkinlikler periyodik olarak devam edecektir. Kafkas Üniversitesi SBMYO

1 Haziran 2018 - Cuma
Devam...

Bağlantılar