#

Haberler & Etkinlikler

Tüm Haberler & Etkinlikler »
#

KİDR Raporu Bilgilendirme Toplantısı

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Çakmak 03.03.2021 tarihinde MS TEAMS üzerinden çevrimiçi Kafkas Üniversitesi, Kalite Komisyonu Üyelerine KİDR Raporu ve YOKAK Rubrik Değerlendirme konusunda toplantı yapmıştır. Toplantıya Kalite Komisyon üyeleri, Genel Sekreter Zülfikar GÜRBOĞA, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Özcan KARS ve Şube Müdürü Semiha GÜNGÖR katılmışlardır.

22 Mart 2021 - Pazartesi
Devam...
#

2018 KURUM İÇ DEĞERLENDİRME RAPORU

2018 KURUM İÇ DEĞERLENDİRME RAPORU

18 Nisan 2019 - Perşembe
Devam...
#

Dış Paydaşlarla Toplantı

Prof.Dr. Kadir ASLAN Başkanlığında toplanan Üniversitemiz Kalite Komisyonu üyeleri, Üniversitemizin Dış Paydaşlarıyla bilgi ve deneyimlerini paylaşmak, ileriye dönük çalışmaları arttırmak, karşılıklı olarak gerçekleştirilen projeleri değerlendirmek amacıyla 30 Kasım 2018 tarihinde Dış Paydaşlarla istişare toplantısı düzenlemiştir.

5 Aralık 2018 - Çarşamba
Devam...
#

Kurumsal Dış Değerlendirme Toplantısı

Kalite Kurulu Başkanlığının görevlendirdiği Kurumsal Dış Değerlendirme Takımı, Üniversitemiz Kalite Komisyonu üyeleri ile 11 Kasım 2018 tarihinde toplanmıştır. Takım Başkanı Prof.Dr. Muzaffer Şeker ve ekibi, dış değerlendirme sürecinin nasıl işlediğiyle ilgili bilgiler verip, Üniversitemiz Kalite Komisyonu üyelerinin sorularını yanıtlamışlardır.

5 Aralık 2018 - Çarşamba
Devam...

Bağlantılar