#

Haberler & Etkinlikler

Tüm Haberler & Etkinlikler »
#

Dr. Koray İLGAR ve Dr. Sibel POLAT ortaklığında hazırlanan kitap yayımlandı.

Dr. Koray İLGAR ve Dr. Sibel POLAT ortaklığında hazırlanan ‘Türkiye’deki Sosyokültürel Dönüşüm: Kars Yöresi Âşıklık Geleneği ve Genç Dinleyici Kitlesi’ isimli kitap yayımlandı.

12 Ocak 2021 - Salı
Devam...
#

Dr. Koray İLGAR ve Dr. Sibel POLAT ortaklığında hazırlanan kitap bölümü yayımlandı.

Trabzon Üniversitesi öğretim üyelerinden Dr. Koray İLGAR ve Kafkas Üniversitesi öğretim üyelerinden Dr. Sibel POLAT ortaklığında hazırlanan “Kars’ın Yöresel Müzik Kültürüne Kazandırdıkları Bağlamında Öncü ve Emektar Bir Halk Sanatçısı Olarak Şahin Kara Şahin: Yaşamı, Sanatçı Kimliği, İcraatları ve Eserleri” başlıklı kitap bölümü 'TÜRK MÜZİĞİNDE İZ BIRAKANLAR II' adlı kitapta yayımlandı.

12 Ocak 2021 - Salı
Devam...
#

Prof. Dr. Rafig İMRANİ'nin bestelediği 'AZERBAYCAN - TÜRKİYE' isimli eserin tamamını dinlemek için tıklayınız.

Prof. Dr. Rafig İMRANİ'nin bestelediği 'AZERBAYCAN - TÜRKİYE' isimli eseri yayında (Eseri dinleyebilmek için devam edip daha sonra aşağıdaki indir butonuna tıklayınız).

12 Ocak 2021 - Salı
Devam...
#

Prof. Dr. Rafig İMRANİ Azerbaycan Halk Şairi Bahtiyar Vahapzade’nin 'AZERBAYCAN - TÜRKİYE' isimli şiirini besteledi.

Kafkas Üniversitesi Geleneksel Âşık Sanatı ve Edebiyatı Uygulama ve Araştırma Merkezi müdürü aynı zamanda Devlet Konservatuvarı öğretim üyelerinden Prof. Dr. Rafig İMRANİ tarafından Azerbaycan Halk Şairi Bahtiyar VAHAPZADE’nin “AZERBAYCAN - TÜRKİYE” isimli şiiri bestelendi (Haberi izlemek için devam edip daha sonra aşağıdaki indir butonuna tıklayınız).

12 Ocak 2021 - Salı
Devam...

Bağlantılar