#

Haberler & Etkinlikler

Tüm Haberler & Etkinlikler »
#

Fakültemiz Birinci Sınıf Hemşirelik ve Ebelik Bölümü Öğrencilerine Yönelik E-Oryantasyon Programı düzenledi

Fakültemiz Dr. Öğr. Üyesi Duygu BAYRAKTAR başkanlığında Oryantasyon Komisyonu olarak 16 Ekim 2020 tarihinde Birinci Sınıf Hemşirelik ve Ebelik Bölümü Öğrencilerine Yönelik E-Oryantasyon Programı düzenledi. Programda birinci sınıf hemşirelik ve ebelik öğrencilerinin uyum süreciyle ilgili bilgilere yer verildi. Fakülte hocalarımız kendilerini tanıttılar

19 Ekim 2020 - Pazartesi
Devam...
#

FAKÜLTEMİZ HEMŞİRELİK ve EBELİK BÖLÜMÜ YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK ORYANTASYON PROGRAMI DÜZENLENDİ

Fakültemiz Oryantasyon Komisyon Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Duygu BAYRAKTAR ve toplantı katılımcıları Dr. Öğr. Üyesi Semra ERDAĞI ORAL, Dr. Öğr. Üyesi Şükran YEDİEL ARAS, Arş. Gör. Dr. Özgü TEKİN ULUMAN, Arş. Gör. Muhammed DENİZ, Arş. Gör. Berna AKTAŞ ve Arş. Gör. Ayşenur SARIASLAN’ın katılımıyla 18 Aralık 2019 tarihinde Hemşirelik ve Ebelik bölümü yabancı uyruklu öğrencilerimize yönelik sorunlarıyla ilgili toplantı düzenlendi. Sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü, fotoğraf çekimiyle son buldu.

30 Aralık 2019 - Pazartesi
Devam...
#

İsmail Hakkı BARIN (VEDA)

Fakültemiz Bölüm Sekreteri İsmail Hakkı BARINa yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni hayatında başarılar dileriz.

13 Kasım 2019 - Çarşamba
Devam...
#

FAKÜLTEMİZ HEMŞİRELİK ve EBELİK BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİLERİNE ORYANTASYON PROGRAMI DÜZENLENDİ

Fakültemizde hemşirelik ve ebelik bölümü 1. sınıf öğrencilerine yönelik Ahmet Arslan Kültür ve Kongre Merkezi'nde oryantasyon programı düzenlendi. Programda Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Yeliz AKKUŞ’ un açılış konuşmasının ardından Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Sevda ELİŞ YILDIZ’ın konuşması yer aldı. Sonrasında Dr. Öğr. Üyesi Duygu BAYRAKTAR’ın Fakülte, Anabilim Dalları ve Komisyonları tanıtım sunumu ile devam eden program fotoğraf çekimiyle son buldu.

24 Ekim 2019 - Perşembe
Devam...

Bağlantılar

x

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ TANITIM VİDEOSU