Yabancı Diller Yüksekokulu

MENÜ
15 Şubat 2023

UZAKTAN EĞİTİME İLİŞKİN BİLGİLENDİRME

 UZAKTAN EĞİTİME İLİŞKİN BİLGİLENDİRME
2022-2023 Akademik yılı bahar yarıyılı için Uzaktan Öğretime ilişiklin Yükseköğretim Kurulu tarafından alınacak karara göre  akademik takvim duyurusu ilerleyen günlerde yapılacaktır.  
 
Kahramanmaraş merkezli deprem afetinin ülke genelindeki etkileri nedeniyle Yükseköğretim Kurulu tarafından 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı bahar döneminin uzaktan öğretim yoluyla tamamlanmasının uygun olduğuna karar verilmiştir.
Bu nedenle üniversitemiz uzaktan eğitimi Microsoft TEAMS sistemi üzerinden gerçekleştirecek olup öğrenciler ve akademisyenler için ayrı ayrı hazırlanmış olan Microsoft TEAMS kullanımı ile ilgili kılavuzlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
 
 
Not 1: Daha önceden kullandığınız Microsoft TEAMS kullanıcı adı ve şifreniz geçerlidir. Eğer şifrenizi unuttuysanız https://portal2.kafkas.edu.tr/obsOgrenciBilgi/teamSifreSifirla.aspx web adresinden alabilirsiniz.
Not 2: İlk defa giriş yapacak olanlar https://www.kafkas.edu.tr/kauzem/TR/duyuru2/Yaz-Okulu-Sistemine-Giris-13951 web sayfasındaki yönergeleri takip ederek giriş yapabilirler.
Not 3: Öğrencilerin derse (ekibe) giriş yapabilmesi için kayıtlı olduğu fakülte veya yüksekokulunda yayınlanacak ders programındaki ekip kodlarını kullanarak derse katılımı sağlanabilir.


1063 kez görüntülendi.