#

Haberler & Etkinlikler

Tüm Haberler & Etkinlikler »
#

"Sosyal Bilgiler Öğretim Programının Ana Hatlarına İlişkin Tablolar" Etkinliği

2018-2019 öğretim yılında Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 4. sınıf öğrencileri tarafından Doç.Dr. Yaşar KOP danışmanlığında Sosyal Bilimler ve Türkçe Eğitimi Bölümü'ne; Sosyal Bilgiler Öğretim Programının temel bileşenlerine ilişkin tablolar asılmıştır.

5 Kasım 2019 - Salı
Devam...
#

"Sosyal Bilgiler Eğitiminde Beceriler" Konulu Merdiven Yazısı

2018-2019 öğretim yılında Sosyal Proje dersi kapsamında Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 4. sınıf öğrencileri tarafından Sosyal Bilgiler eğitiminde yer alan temel becerilere dikkat çekmek amacıyla merdiven yazısı etkinliği yapılmıştır. Bu etkinliğin yapılması noktasında, dersin yürütücüsü olan Doç.Dr. Yaşar Kop'a ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

30 Ekim 2019 - Çarşamba
Devam...
#

İlkokul ve Ortaokullarda Ecza Dolabı Farkındalığı

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 4. sınıf öğrencilerinden Fuat Mor, Muharrem Mutlu Bozkurt, Müberra Bulut ve Tolga Çakır tarafından Sosyal Proje Geliştirme dersi kapsamında, 2018-2019 öğretim yılı bahar döneminde; Namık Kemal İlkokulu, Halitpaşa İlkokulu, Şehit Albay İbrahim Karaoğlu Ortaokulu, Mihralibey Ortaokulu ve Aydın Tanrıverdi Ortaokulu'na ecza dolabı yardımı yapılmıştır. Bu sebeple ilgili dersin yürütücüsü sayın Doç.Dr. Yaşar Kop'a, öğrencilerimize ve emeği geçen kişi ve kurumlara teşekkür ederiz.

22 Ekim 2019 - Salı
Devam...
#

FİDAN DİKME ETKİNLİĞİ

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü 4. sınıf öğrencileri tarafından Sosyal Proje dersi kapsamında,Kafkas Üniversitesi Ahmet Arslan Kültür ve Kongre Merkezi bahçesine, Arpaçay ilçesinde yer alan asri mezarlığa ve yine Arpaçay ilçesine bağlı Atatürk İlkokulu bahçesine çam fidanları dikilmiştir. Bu bağlamda Sosyal Proje dersini yürüten sayın Doç. Dr. Yaşar KOP'a ve ilgili kurumlarda emeği geçenlere teşekkür ederiz.

17 Ekim 2019 - Perşembe
Devam...

Bağlantılar