Misyon - Vizyon

Misyonumuz

Ø  Hızla gelişen dünyada Ülkemizin ve bilimin gelişmesine yardımcı olacak lisans ve önlisans öğrencilerin ideallerinin oluşmasına yardımcı olmak.

Ø  Kanun ve yönetmelikler çerçevesinde, öğrencilere, idari personele, öğretim üyelerine, diğer birimlere ve ilgili kişilere hızlı, nitelikli hizmet sunmak, kendilerini doğru bilgilendirmek ve doğru yönlendirmek.

Ø  Üniversite öğrencilerinin hizmetlerinin en kısa  zamanda, sağlıklı bir şekilde  yürütülmesi ve öğrencilerin olumlu kanaatle üniversitemizden ayrılmalarını sağlamak.

 

Vizyonumuz

Ø  Orta Asya Kafkasya ülkeleri ile Türkiye arasında  bilim ve kültür köprüsü kurmak.

Ø  Bilim, eğitim, kültür ve sanat alanlarında ulusal gelişmeye katkısını giderek artıran ve uluslararası saygınlığa sahip bir Üniversite olmak yolunda üstüne düşeni layıkıyla yapmak.

Ø  Üstün özeliklere sahip eğitim almış, donanımlı, teknolojiye ve yeni gelişmelere uyum sağlayacak, ülkemizi ve bilimi geliştirecek öğrenciler yetiştirmek.

Ø  Önce bölgesel olmak üzere tüm ülke ve dünyadaki insanların karşılaşabileceği çeşitli problemleri anlayabilecek ve çözebilecek seviyede öğrenciler yetiştirmek

Ø  Sürekli gelişen bilgi ve teknolojileri kullanarak, gülere yüzlü bir ifadeyle güvenli ve en kısa zamanda bilgi ve belge hizmeti sunan; öğrenci, öğretim elemanı ve personelin memnuniyetini ön plana çıkaran, ülke çapında örnek ve farklı bir birim olmak.

 

5714 kez görüntülendi.