#

Misyon - Vizyon

Misyon-Vizyon

Misyonumuz :

Hızla gelişen dünyada Ülkemizin ve bilimin gelişmesine yardımcı olacak lisans ve önlisans öğrencilerin ideallerinin oluşmasına yardımcı olmak.

Öğrencilere, idari personele, öğretim üyelerine, diğer birimlere ve ilgili kişilere hızlı, nitelikli hizmet sunmak, kendilerini doğru bilgilendirmek ve doğru yönlendirmek.

Üniversite öğrencilerinin hizmetlerinin en kısa  zamanda, sağlıklı bir şekilde  yürütülmesi ve öğrencilerin olumlu kanaatle üniversitemizden ayrılmalarını sağlamak.

 

Vizyonumuz :

Orta Asya Kafkasya ülkeleri ile Türkiye arasında  bilim ve kültür köprüsü kurmak.

Bilim, eğitim, kültür ve sanat alanlarında ulusal gelişmeye katkısını giderek artıran ve uluslararası saygınlığa sahip bir Üniversite olmak yolunda üstüne düşeni layıkıyla yapmak.

Üstün özeliklere sahip eğitim almış, donanımlı, teknolojiye ve yeni gelişmelere uyum sağlayacak, ülkemizi ve bilimi geliştirecek öğrenciler yetiştirmek.

Önce bölgesel olmak üzere tüm ülke ve dünyadaki insanların karsılaşabileceği çeşitli problemleri anlayabilecek ve çözebilecek seviyede öğrenciler yetiştirmek.

Sürekli gelişen bilgi ve teknolojileri kullanarak, gülere yüzlü bir ifadeyle güvenli ve en kısa zamanda bilgi ve belge hizmeti sunan; öğrenci, öğretim elemanı ve personelin memnuniyetini ön plana çıkaran, ülke çapında örnek ve farklı bir birim olmak.

2475 kez görüntülendi.