#

Komisyonlar

EĞİTİM ÖĞRETİM KOORDİNASYON KOMİSYONU
Prof.Dr. Ömür DEVECİ  (Bilgisayar Bölüm Başkanı) (Dekan) (Başkan)
Prof.Dr. Mustafa YÜKSEK (Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Bşk.) Üye
Doç. Dr. Jülide ERKMEN (Kimya Mühendisliği Bölüm Başkanı) Üye
Doç. Dr. Özkan ÖZDEN (Biyomühendislik Bölüm Başkanı) Üye
Dr. Öğr. Üyesi Giray Buğra AKBABA (Dekan Yardımcısı) Üye
Dr. Öğr. Üyesi Güven GÜLBAZ (Gıda Mühendisliği Bölüm Bşk.) Üye
Dr. Öğr. Üyesi Sevilay DEMİRCİ (Mimarlık Bölüm Başkanı) Üye
Dr. Öğr. Üyesi Muhammet ARSLAN OMAR (Makine Mühendisliği Bölüm Bşk.) Üye
Dr. Öğr. Üyesi Emre TOPÇU (İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı) Üye
 
AKREDİTASYON KOMİSYONU
Prof.Dr. Mustafa YÜKSEK (Başkan)
Dr. Öğr. Üyesi Vedat ADIGÜZEL (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Evren KOÇ (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Giray Buğra AKBABA (Yedek Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Fatih MEDETALİBEYOĞLU (Yedek Üye)
 
STRATEJİK PLANLAMA VE STANDARTLAR KOMİSYONU
Dr. Öğr. Üyesi Giray Buğra AKBABA (Dekan Yardımcısı) (Başkan)
Prof.Dr. Mustafa YÜKSEK (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Füreya Elif ÖZBEK (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Güven GÜLBAZ (Yedek Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Ali YEŞİLDAĞ (Yedek Üye)
 
PROFESÖR VE DOÇENTLİĞE YÜKSELTME VE ATAMA KRİTERLERİ KOMİSYONU
Prof.Dr. Ömür DEVECİ (Başkan)
Prof.Dr. Hacali NECEFOĞLU (Üye)
Prof.Dr. Mustafa YÜKSEK (Üye)
Prof.Dr. Nizami MUSTAFA (Yedek Üye)
 
DOKTOR ÖĞRETİM ÜYELİĞİNE YÜKSELTME VE ATAMA KRİTERLERİ KOMİSYONU
Prof.Dr. Nizami MUSTAFA (Başkan)
Doç.Dr. İlhami GÖK (Üye)
Doç.Dr. Özkan ÖZDEN (Üye)
Doç.Dr. Jülide ERKMEN (Yedek Üye)
 
YABANCI UYRUKLU ÖĞRETİM ÜYESİ/ELEMANI İNCELEME VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
Dr.Öğr.Üyesi Evren KOÇ (Başkan)
Dr.Öğr.Üyesi Asya ÇETİNKAYA (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Mustafa SERTÇELİK (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Emre TOPÇU (Yedek Üye)
 
YURTDIŞI GÖREVLENDİRME DEĞERLENDİRME VE İZLEME KOMİSYONU
Doç.Dr. Özkan ÖZDEN (Başkan)
Dr.Öğr.Üyesi Giray Buğra AKBABA (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Fatih MEDETALİBEYOĞLU (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Aksem AKSOY (Yedek Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Onur AKYILDIRIM (Yedek Üye)
 
LLP/ERASMUS DEĞİŞİM PROGRAMI BİRİM KOORDİNATÖRLERİ
Dr.Öğr.Üyesi Yunus ENSARİ  Fakülte Birim Koordinatörü
Prof.Dr. Mustafa YÜKSEK Elektrik-Elektronik Müh. Bölüm Koordinatörü
Prof.Dr. Mustafa YÜKSEK Endüstri Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Fatih MEDETALİBEYOĞLU     Makine Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Yunus ENSARİ              Biyomühendislik Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Asya ÇETİNKAYA Gıda Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Füreya Elif ÖZBEK Kimya Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Kübra GÜL Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Hakan ÇELİKTEN İnşaat Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Sevilay DEMİRCİ Mimarlık Bölüm Koordinatörü
 
FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI BİRİM KOORDİNATÖRLERİ
Doç.Dr. İlhami GÖK Fakülte Birim Koordinatörü
Prof.Dr. Mustafa YÜKSEK Elektrik-Elektronik Müh. Bölüm Koordinatörü
Prof.Dr. Mustafa YÜKSEK Endüstri Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Muhammed Arslan OMAR Makine Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Orhan ULUÇAY Biyomühendislik Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Güven GÜLBAZ Gıda Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Erbil KAVCI Kimya Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Emre TOPÇU İnşaat Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Sevilay DEMİRCİ Mimarlık Bölüm Koordinatörü
 
MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI BİRİM KOORDİNATÖRLERİ
Dr.Öğr.Üyesi Onur AKYILDIRIM Fakülte Birim Koordinatörü
Prof.Dr. Mustafa YÜKSEK Elektrik-Elektronik Müh. Bölüm Koordinatörü
Prof.Dr. Mustafa YÜKSEK Endüstri Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Benek HAMAMCI Makine Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Ali YEŞİLDAĞ Biyomühendislik Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Musa ERDOĞAN Gıda Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Vedat ADIGÜZEL Kimya Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Kübra GÜL Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Hakan BAYRAK İnşaat Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Sevilay DEMİRCİ Mimarlık Bölüm Koordinatörü
 
BOLOGNA BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ
Prof.Dr. Mustafa YÜKSEK Elektrik-Elektronik Müh. Bölüm Koordinatörü
Prof.Dr. Mustafa YÜKSEK Endüstri Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Doç.Dr. Jülide ERKMEN Kimya Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Doç.Dr. Özkan ÖZDEN Biyomühendislik Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Muhammed Arslan OMAR Makine Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Emre TOPÇU İnşaat Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Sevilay DEMİRCİ Mimarlık Bölüm Koordinatörü
Dr.Öğr.Üyesi Güven GÜLBAZ Gıda Mühendisliği Bölüm Koordinatörü
 
FAKÜLTE DERS MUAFİYETLERİ VE İNTİBAK KOMİSYONU
Doç.Dr. Jülide ERKMEN (Başkan) Kimya Mühendisliği Bölümü
Doç.Dr. Özkan ÖZDEN (Üye) Biyomühendislik Bölümü
Dr.Öğr.Üyesi Güven GÜLBAZ (Üye) Gıda Mühendisliği Bölümü
Dr.Öğr.Üyesi Muhammed Arslan OMAR (Üye) Makine Mühendisliği Bölümü
Dr.Öğr.Üyesi Hakan BAYRAK (Yedek Üye) İnşaat Mühendisliği Bölümü
Dr.Öğr.Üyesi Kübra GÜL (Yedek Üye) Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
 
YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU
Dr.Öğr.Üyesi Evren KOÇ (Başkan)
Dr.Öğr.Üyesi Güven GÜLBAZ (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Muhammed Arslan OMAR (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Hakan BAYRAK (Yedek Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Kübra GÜL (Yedek Üye)
 
AKADEMİK BİRİM KALİTE KOMİSYONU
Dr.Öğr.Üyesi Giray Buğra AKBABA (Dekan Yardımcısı) (Başkan)
Doç.Dr. Özkan ÖZDEN (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Yunus ENSARİ (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Musa ERDOĞAN (Yedek Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Füreya Elif ÖZBEK (Yedek Üye)
 
BURS İNCELEME KOMİSYONU
Dr.Öğr.Üyesi Giray Buğra AKBABA (Başkan)
Dr.Öğr.Üyesi Mustafa SERTÇELİK (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Evren KOÇ (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Onur AKYILDIRIM (Yedek Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Füreya Elif ÖZBEK (Yedek Üye)
 
ÖĞRETİM ELEMANI ALIMI ÖN DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
Doç.Dr. Jülide ERKMEN (Başkan)
Dr.Öğr.Üyesi Sevilay DEMİRCİ (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Emre TOPÇU (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Onur AKYILDIRIM (Yedek Üye) 
Dr.Öğr.Üyesi Yunus ENSARİ (Yedek Üye)
 
KÜTÜPHANE VE DÖKÜMANTASYON KOMİSYONU
Dr.Öğr.Üyesi Füreya Elif ÖZBEK (Başkan)
Dr.Öğr.Üyesi Onur AKYILDIRIM (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Hakan ÇELİKTEN (Üye) 
Dr.Öğr.Üyesi Orhan uluçay (Yedek Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Benek HAMAMCI (Yedek Üye)
 
ENGELLİLERE DESTEK KOMİSYONU
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa SERTÇELİK (Başkan)
Dr. Öğr. Üyesi Orhan ULUÇAY (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Emre TOPÇU (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Musa ERDOĞAN (Yedek Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Ali YEŞİLDAĞ (Yedek Üye)
 
SOSYAL, SPORTİF, KÜLTÜREL VE SANATSAL FAALİYETLERİ KOMİSYONU
Dr. Öğr. Üyesi Orhan ULUÇAY (Başkan)
Dr. Öğr. Üyesi Hakan ÇELİKTEN (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Emre TOPÇU (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Musa ERDOĞAN (Yedek Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Yunus ENSARİ (Yedek Üye)
145 kez görüntülendi.