#

Haberler & Etkinlikler

Tüm Haberler & Etkinlikler »
#

Üniversitemizde "2. Geleneksel Pİ Günü Şenliği" Gerçekleşti

Üniversitemizde Matematik Eğitimi Kulübü tarafından Ahmet ARSLAN Kongre ve Kültür Merkezi’nde “2. Geleneksel Pİ Günü Şenliği” düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe Eğitim Fakültesi hocaları, öğrencilerimiz ve ortaokul öğrencileri katıldı. Yapılan açılış konuşmalarının ardından öğrencilerin hazırlamış olduğu Pİ günü etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. Programda, sokak röportajları, tiyatro, oyunlar, sürpriz çekilişler ve müzik dinletisi ilgiyle izlendi. Oyunlarda dereceye giren öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi ve etkinliğin sonunda, dışarda Pİ sayısı oluşturulup koreografisi havadan görüntülendi.

20 Mart 2019 - Çarşamba
Devam...
#

2. Geleneksel Pİ Günü Şenliği

2. Geleneksel Pİ Günü Şenliği

12 Mart 2019 - Salı
Devam...
#

Geleneksel Öğretmenler Günü kutlaması

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Matematik Eğitimi Anabilim Dalı Başkanlığı tarafından düzenlenen “Geleneksel Öğretmenler Günü Kutlaması” adlı program Dekan Yardımcısı Doç.Dr.Murat TAŞDAN, Ana Bilim Dalı Başkanı Doktor Öğretim Üyesi Şükrü İLGÜN ve hocalarımızın ve İlköğretim matematik Öğretmenliği dördüncü sınıf öğrencilerimiz katılımı ile gerçekleşmiştir.

28 Kasım 2018 - Çarşamba
Devam...
#

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ MATERYAL SERGİSİ

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği 2. Sınıf öğrencileri Matematik Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Doktor Öğretim Üyesi Şükrü İlgün ve ders yürütücüsü Doktor Öğretim Üyesi Ruhşen Aldemir önderliğinde Materyal Sergisi düzenledi.

14 Kasım 2018 - Çarşamba
Devam...

Bağlantılar