#

Haberler & Etkinlikler

Tüm Haberler & Etkinlikler »
#

İSTANBUL TÜRK MÜZİĞİ KONSEYİ (MÜZDAK/1993)

28 yıldır, Türk Müziği’ne hizmet eden, “İstanbul Türk Müziği Dernek ve Vakıfları Dayanışma Konseyi”, (MÜZDAK) 21 ŞUBAT 2021’de, Müzik alanı; uzmanı, öğretmeni ve akademisyeni ile “2021/Ses Eğitimi Çalıştayı” düzenledi.

24 Şubat 2021 - Çarşamba
Devam...
#

Çevrimiçi Seminer: "Bilimsel Araştırma Süreci, Genel Yazım Kuralları ve Bilimsel Etik" isimli çevrimiçi seminer düzenlenmiştir.

Konservatuvarımız Geleneksel Türk Müziği Bölümü THM Anasanat Dalı öğretim üyelerimizden Dr. Öğr. Üyesi Sibel POLAT’ın "Bilimsel Araştırma Süreci, Genel Yazım Kuralları ve Bilimsel Etik" isimli çevrimiçi seminer düzenlenmiştir.

12 Ocak 2021 - Salı
Devam...
#

Etkinlik: Sese Multidisipliner Yaklaşım Konferansı ve Kadavra Diseksiyon Kursu

Konservatuvarımız, Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ABD ve Ses, Konuşma ve Yutma Bozuklukları Derneği iş birliğinde 07-09 Şubat 2020 tarihileri arasında "Sese Multidisipliner Yaklaşım Konferansı ve Kadavra Diseksiyon Kursu" isimli etkinlik gerçekleşecektir.

4 Şubat 2020 - Salı
Devam...
#

Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Dede Korkut Eğitim Fakültesi, Devlet Konservatuvarımız ve Sarıkamış Meslek Yüksekokulu işbirliğiyle Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı gerçekleştirildi.

25 Aralık 2019 - Çarşamba
Devam...

Bağlantılar