#

ÜNİVERSİTELER TARAFINDAN SAĞLANAN İNTERNET ERİŞİM DESTEKLERİ

 1- Kafkas Üniversitesi Öğrencileri İçin;

Hem Kafkas Üniversitesi'nin hem de Edu-roam üyesi diğer bütün üniversitelerin internet altyapısını kullanabilirsiniz. Bunun için, Kakfas Üniversitesi tarafından internet erişimi için sizlere verilen "kullanıcı adı" ve "şifre" bilgilerinizi kullanmanız yeterlidir. 
Edu-Roam imkanının dışında ayrıca hem Kafkas Üniversitesi'nin hem de bulunduğunuz ildeki diğer üniversitelerin bilgisayar laboratuvarlarını da kullanabilirsiniz. Kafkas Üniversitesi'ndeki laboratuvarların kullanımı için Kafkas Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi tarafından önümüzdeki günlerde kullanıma açılacak olan Randevu Sistemi kullanılmalıdır. Diğer illerde ise ilgili üniversiteler ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.  

2- Diğer Üniversitelerin Öğrencileri İçin;
 
Kars'ta ikamet eden diğer üniversite öğrencileri ise kendi üniversiteleri tarafından internete erişim için verilen "kullanıcı adı" ve "şifre" bilgileri ile üniversitemiz yerleşkelerinde internet kullanabilirler.
Ayrıca Kafkas Üniversitesi'nde bulunan bilgisayar laboratuvarları da diğer üniversite öğrencileri tarafından kullanılabilir. Bunun için Kafkas Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi tarafından önümüzdeki günlerde kullanıma açılacak olan Randevu Sistemi kullanılmalıdır.    

EDU-ROAM KULLANIMI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN BU SAYFAYI ZİYARET EDİNİZ

2748 kez görüntülendi.


İndir