Üniversitemizde "Yerel Yönetimlerde Güncel Sorunlar ve Çözüm Önerileri" Konulu Panel Düzenlendi

                Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Sarıkamış Meslek Yüksekokulu tarafından “Yerel Yönetimlerde Güncel Sorunlar ve Çözüm Önerileri” konulu panel düzenlendi.

30 Nisan Perşembe günü saat 14.00’da Üniversitemiz Tıp Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen programa, Kars Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Yakup YILDIZ, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Sayın Mukaddes YEŞİLKAYA, Sarıkamış Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Sayın Yüksel KOÇAK, Yurt-Kur Müdürü Sayın Orhan PEHLİVAN, akademik ve idari personelin yanı sıra öğrencilerimiz katıldılar.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından panel, Selçuk Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sayın Akif ÇUKURÇAYIR’ın açılış konuşması ile başladı. Ardından panelistler Prof. Dr. Sayın Hüseyin ÖZGÜR (Pamukkale Üniversitesi), Prof. Dr. Sayın N.Talat ARSLAN (Cumhuriyet Üniversitesi)  ve Prof. Dr. Sayın Yakup BULUT’un (Mustafa Kemal Üniversitesi) sunumlarıyla panele geçildi.

Panel, Prof. Dr. Sayın Akif ÇUKURÇAYIR’a Kars Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Yakup YILDIZ, Prof. Dr. Sayın Hüseyin ÖZGÜR’e Sarıkamış Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Sayın Yüksel KOÇAK, Prof. Dr. N.Talat ARSLAN’a Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Sayın Selçuk AYDIN ve Prof. Dr. Yakup BULUT’a Sarıkamış Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Sayın Yüksel KOÇAK’ın hediye takdim etmelerinin ardından sona erdi.

 

1489 kez görüntülendi.