Çocuklar İçin (9- 14 YAŞ ARASI) Genel İngilizce Kursu

 Çocuklar İçin (9- 14 YAŞ ARASI) Genel İngilizce Kursu

 
"Kursun başında seviye tespit sınavı yapılarak sınıflar oluşturulacaktır"
Dünya genelinde farklı kültürlere sahip birçok insanın anlaşabilmek adına ortak bir dil olarak benimsediği İngilizce, anadili İngilizce olmayan ülkelerin tamamında olduğu gibi Türkiye’de de oldukça önemli bir konuma sahiptir. Uzmanlık seviyesinde bir İngilizce bilgisine ve pratiğine sahip olmak, İngilizceyi son derece akıcı bir şekilde konuşabilmek ve anlayabilmek günümüzde özellikle kariyer alanında büyük farklılıklar yaratmaktadır. Yurt dışı ile ticari anlaşmalar yapan firmalar artık İngilizce bilmeyen kişiler ile birlikte çalışmayı tercih etmemektedir. İngilizce bu kadar önemli bir fark yaratan bir yabancı dil olduğu için birçok kişi artık bu konuda eğitimler almaya başlamıştır. Yabancı dil konusunda alınan eğitimler ise ne kadar erken yaşta başlanırsa o kadar kolay öğrenilmektedir. Bu nedenle çocuğunuzun ileride parlak bir kariyere sahip olabilmesi için, alacağı yabancı dil eğitimine önem vermeniz gerekmektedir. Birçok farklı alanda olduğu gibi çocukların da İngilizce öğrenmesi için hazırladığımız KAÜSEM (SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ) çocuklar için genel İngilizce eğitimlerimizden yararlanarak 9 ile 14 yaş aralığındaki çocuklarınızın, İngilizceyi kolay bir şekilde öğrenmesi imkanını yaratabilirsiniz.
KAÜSEM (SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ) çocuklar için genel İngilizce eğitimlerimiz, çocukların rahatlıkla anlayabileceği, sıkılmadan dersi takip edebileceği bir şekilde alanında uzman ve deneyimli eğitim kadromuz tarafından büyük bir özenle hazırlanmıştır. Çocuklarınız KAÜSEM (SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ)derslerine katılarak İngilizce bilgi birikimine sahip olacak ve özel olarak hazırlanan alıştırmaları yaparak öğrendiklerini pekiştirme imkanına sahip olacaklardır. 
KAÜSEM (SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ) çocuklar için genel İngilizce eğitimlerimize son derece uygun fiyatlarla çocuklarınızı kaydedebilir, başarılı bir gelecek için ilk adımlarını atmalarını sağlayabilirsiniz. 
 
 BAŞVURULAR : 07.10.2019 - 14-10.2019 arasında alınacaktır.
 

676 kez görüntülendi.