KAÜ ve ARAS ELEKTİRİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

 Üniversitemiz ve Aras Elektrik Genel Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı.

     İmza altına alınan “İşbirliği Protokolü’nde; Üniversitemiz ile Aras Elektrik arasında diyalog ve güven ortamı oluşturarak üniversitenin sahip olduğu bilgi birikiminin Aras Elektrik’e, yeni teknoloji ve süreç geliştirme aşamalarında katkı sağlanması, kalite ve verimliliği arttırması ve öğrencilere uygulamalı eğitim olanaklarının sağlanması için birlikte çalışma kültürünün oluşturulmasını içeriyor.

     Ayrıca protokol ile eğitimlerin düzenlenmesi, öğrencilerin Aras Elektrik’te, staj, teknik gezi yapabilmesi, Aras Elektrik’in,  üniversitenin sağladığı eğitmen ve derslik ortamlarından faydalanması ve başarılı öğrencilere istihdam burs olanaklarının sağlanması amaçlanıyor.

      Protokole, Rektörümüz Sami ÖZCAN, Aras Genel Müdürü Fikret Akbaş, Rektör Yardımcıları Mükremin Özkan ARSLAN ve Selçuk URAL, Genel Sekreter Yardımcısı Engin ÇAKMAKÇI, Aras Elektrik Kurumsal İletişim Kalite ve İK Koordinatörü Nilüfer Orkan KILIÇ ve Aras Elektrik Kars İl Koordinatörü Bülent GÜREL katıldı.

Rektörümüz Sami Özcan, İşbirliği ile tarafların arasında, iş ve süreçlerde kalite ve verimliliğin arttırılmasının en temel amaçlardan biri olduğunu ifade edip, işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

784 kez görüntülendi.


İndir