2 Kasım 2020

Kariyer Fırsatları, İş ve Staj İlanları için Öğrenci ve Mezunlara Özel İnternet Platformu

 Değerli Öğrencilerimiz,

Eğitiminizin yanında kariyer gelişiminize destek vermek ve farklı kariyer imkânlarına erişiminizi kolaylaştırmayı önemsiyoruz. Bu doğrultuda üniversite kariyer merkezimiz iş/staj ilanları ve kariyer etkinliklerinden haberdar olup kolayca başvurabileceğiniz ve profesyonel kariyer danışmanlığı alabileceğiniz çevrimiçi platform olan  “Yetenek Kapısı”nı hizmetinize sunmuştur. Öğrenciliğiniz ve hatta mezun olduktan sonra da sizlere sunduğumuz kariyer fırsatlarından faydalanabilmeniz için  https://www.yetenekkapisi.org/login adresi üzerinden sisteme dâhil olmanızı öneriyoruz.

 

Yetenek Kapısı ile ilgili detaylı bilgi almak için ekteki dokümanları inceleyebilir ve Kariyer Merkezini ziyaret edebilirsiniz.

 İlanlar, etkinlikler ve duyurulardan en önce haberdar olmak için Yetenek Kapısını düzenli olarak ziyaret etmenizi önerir, ihtiyacınız olduğu her zaman Kariyer Merkezimizden destek alabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 Sevgi ve saygılarımızla.

Kafkas Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü

 

 

 

Yetenek Kapısı ve daha fazlası için merkezimizi aşağıdaki sosyal medya platformlarından takip edebilirisiniz.

 

https://facebook.com/kaukagem

 

https://twitter.com/kaukagem

 

https://www.instagram.com/kaukagem/

 

https://tr.linkedin.com/in/kaukagem

 

 

Yetenek Kapısı hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki videoları izleyebilir, PDF dökümanlarını inceleyebilirsiniz.

 

 

 Yetenek Kapısına Nasıl Kayıt Olursun?


 

 

 

 

Yetenek Kapısına Neden Kayıt Olmalısın?

 

 

 


1566 kez görüntülendi.