#

Fakültemizde Görev Yapmış Dekanlar

Prof. Dr. Haydar YÜKSEK
2000-2007
Prof. Dr. Mevlüt KARABULUT
2007-2009
Prof. Dr. İsmail ÇAKMAK
2009-2010
(21.07.2009-15.07.2010)
Prof. Dr. Ali Sinan BİLGİLİ
2011-2015
(03.03.2011-17.04.2015)
Prof. Dr. Selçuk URAL
2016-2019
(11.02.2016-11.02.2019)
Prof. Dr. Murat TAŞDAN
2019- Halen Devam Ediyor.