DEDE KORKUT EĞİTİM FAKÜLTESİ

MENÜ
22 Aralık 2023

Üniversitemizde "Mutlu Ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?" Konulu Söyleşi Düzenlendi

 

 

Üniversitemiz, Ahmet Arslan Kongre ve Kültür Merkezi’nde “Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?” konulu söyleşi Fakültemiz ile Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi iş birliğiyle düzenlendi.

Etkinliğe, Rektörümüz Prof. Dr. Hüsnü Kapu, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Levent Gelibolu,  Dekanımız Prof. Dr. Murat Taşdan, Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Ali İbrahim Can GÖZÜM,çok sayıda akademisyen ile öğrenciler katıldı.

Devlet Konservatuvarımızın hazırladığı müzik dinletisiyle başlayan programda, açılış ve selamlama konuşmasını Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Murat Taşdan yaptı.

 

“Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir” başlığıyla söyleşisini gerçekleştiren akademisyen yazar Dr. Özgür Bolat, Başarı, mutluluk getirir mi?, Hangi aileler mutlu ve başarılı çocuk yetiştirir?, Yeteneğin geliştirilmesi neden genlere bağlı değildir?, Övgü neden zararlıdır? Övmek yerine ne yapılmalıdır?, Çocuklarda sorumluluk duygusu nasıl geliştirilir? gibi birçok konuda katılımcılara bilgiler aktardı.

 

Sayın Dr. Özgür BOLAT'a şükranlarımızı iletiyor, tüm katılımcılara teşekkür ederek Sağlıklı günler diliyoruz..

Dede Korkut Eğitim Fakültesi Dekanlığı

 

 

 

 


178 kez görüntülendi.