#

Danışmanlar

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

DANIŞMAN LİSTESİ

(HEMŞİRELİK VE EBELİK BÖLÜMLERİ)

HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ

ADI SOYADI :                                                                                               SINIFI :

Öğr.Gör. Neriman GEY                                                                          (1. KISIM)     1/A

Yrd.Doç.Dr. Rukiye TÜRK                                                                    (2. KISIM)     1/A

Öğr.Gör. Duygu AKÇA                                                                                                 1/B

 

 

Yrd.Doç.Dr. Funda KARDAŞ ÖZDEMİR                                            (1. KISIM)      2/A

Öğr. Gör. Necla BİÇER                                                                          (2. KISIM)      2/A

Öğr. Gör. Nilüfer KIRANŞAL                                                               (1. KISIM)      2/B

Yrd. Doç. Dr. Neriman MOR                                                                 (2. KISIM)      2/B

 

Yrd. Doç. Dr. Zümrüt AKGÜN ŞAHİN                                                 (1. KISIM)    3/A

Yrd. Doç. Dr. Fadime KAYA                                                                   (2. KISIM)   3/A

Yrd. Doç. Dr. Arzu KARABAĞ AYDIN                                                 (1. KISIM)  3/B

Arş. Gör. Hatice BIÇAKÇI                                                                       (2. KISIM)  3/B

 

Öğr.Gör. Filiz ÖZIŞIK                                                                                                  4/A

Doç. Dr. Yeliz AKKUŞ                                                                                                 4/B

Arş. Gör. Hatice BIÇAKÇI                                                                                           4/C

Yrd. Doç. Dr. Nihal BOSTANCI DAŞTAN                                                                  4/D

EBELİK BÖLÜMÜ

Yrd.Doç.Dr. Özlem KARABULUTLU                                                               Ebelik-1

Yrd.Doç.Dr. Doğan AKÇA                                                                                  Ebelik-2

Doç.Dr. Sevda ELİŞ YILDIZ                                                                               Ebelik-3

Yrd.Doç.Dr. Seyit Ali BİNGÖL                                                                           Ebelik-4

 

 

 

 

Not: Yatay-Dikey geçiş sınıflarına göre dağıtım yapılacaktır.